Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
English Hungarian (formal)Română

Online

Avem 13 vizitatori
joomla template
Imprimare

Despre companie

Firma OMS a fost înfiinţată în Germania în anul 1915   de   către   inginerul   Otto   Mohr   din Schierstein şi  se  ocupă  cu   proiectarea  şi dezvoltarea ... Citeste in continuare

OMS România SRL angajează:

DIRECTOR PRODUCTIE

Candidatul ideal:

Studii superioare tehnice de constructii

Experienta relevanta in domeniu (cel putin 5 ani pe o pozitie similara)

Abilitati de operare a computerelor (Pachetul MSOffice, MSProject optional)

Cunoasterea legislatiei in domeniu

Planificarea si organizarea activitatii de productie

Spirit organizatoric

Capacitate de a evalua si a lua decizii

Capacitate de a lucra cu oamenii

Rezistenta la stres

Punctualitate

Constituie avantaj cunoasterea limbilor engleza si maghiara

Descrierea jobului:

Coordonarea si asigurarea intregului proces de executie in vederea realizarii productiei planificate, in

conformitate cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale firmei.

Coordoneaza si asigura desfasurarea ritmica a procesului de executie, urmarind realizarea executiei in

conformitate cu planul cerut.

Director Tehnic

Cerinte :

- studii superioare domeniul construcții - Inginer instalații
- cunoașterea programelor: office, autocad program de devize(Doclib/ Invest manager/ Consalt)
- minim 3 ani experiența în post similar
- cunoșterea limbii maghiare constituie avantaj

Atributii:

-    Verifica permanent activitatea inginerilor, reactualizarea permanenta a fiselor de proiect
-    Asigura documentarea tehnica a societatii in ceea ce priveste instalatiile, piesele si subansamblele precum si a metodelor de munca, colaborand in acest sens cu inginer / economist, management / marketing;
-    Asigura si organizeaza intreaga activitate de execuție, urmareste comenzile de materiale/utilaje (prin aceasta  asigura buna desfasurare a executia lucrarilor de pe santier)
-    La terminarea lucrarilor asigura:

1.    instruirea beneficiarului;

2.    completarea documentelor tehnice de punere in functiune, garantie

Beneficii:

- salariu motivant
- lucru intr-o echipă tânără și dinamică